#500NaRęczną – przybywajcie

Kto pamięta, jak wspaniale niesie się doping w zamkniętych pomieszczeniach? Jest okazja przypomnieć sobie to niesamowite uczucie.

Zachęceni doskonałą postawą naszych szczypiornistek, obserwując ich walkę i zaangażowanie, a także mając świadomość jak ważny dla rozwoju tej sekcji może być awans do wyższej klasy rozgrywkowej, chcemy poprosić Was drodzy Pasjonaci o wsparcie naszej akcji #500NaRęczną!

W najbliższą sobotę piłkarki ręczne Cracovii zajmujące trzecie miejsce w lidze goszczą dziewczyny z Handball Rzeszów, które są w tabeli tuż przed Cracovią, a wyprzedzają Pasy tylko dzięki wygranej w bezpośrednim pojedynku. Walka toczy się o pozycję vice-lidera, z której można awansować do wyższej klasy rozgrywkowej. Jest to więc niezwykle ważne spotkanie dla Pasiaczek.

Będzie to też okazja (o ile jeszcze nie byliście na Hali Karcher Cracovia) zobaczyć piękny, nowoczesny i funkcjonalny obiekt Cracovii, o który starała się od roku 100-lecia. I wreszcie go ma! Można tam coś zjeść i wypić w przerwie piwo, ponieważ trybuny sąsiadują z restauracją. Doskonałe nagłośnienie, idealna widoczność z trybun i świetna atmosfera tylko zachęcają do przybycia. Na piechotę – spacerkiem wzdłuż krakowskich Błoń można tam dojść w ledwie 9 minut. Jest też doskonałe połączenie autobusowe i przystanek linii 134 i 152.

Sobota 6 kwietnia 2019 o godzinie 19:00 – Hala Karcher Cracovia

Czy możemy na Was liczyć, my i nasze ręczne piłkarki?

Zostaw Odpowiedź

six − 3 =