Janusz Jarczyński – odbudowujemy ręczną w Krakowie

Zapraszamy na obszerny materiał wideo, na którym zarejestrowaliśmy wywiad z panem Januszem Jarczyńskim – szefem sekcji piłki ręcznej KS Cracovia 1906, człowiekiem który od 6 lat stara się ją odbudowywać i przywrócić do dawnej świetności. Dowiecie się z tej rozmowy między innymi, jakie zawiłości miały wpływ na awans naszych szczypiornistek, jakie są szanse drużyny po awansie, jak sekcja przygotowana jest do nadchodzącego sezonu, jakie ma plany i jak się rozwija.

Nadchodzący sezon jest dla Cracovii bardzo ważny. Po 15 latach na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej pojawia się znowu jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w kraju, ale i w historii klubu. Tym razem wraca, grając na własnej hali, której jeszcze nigdy w historii nie miała, a i jej los w przyszłości wydaje się w tej chwili niepewny. Cracovia nie zjawia się w rozgrywkach w roli hegemona, ale o swoje na pewno w tych rozgrywkach powalczy.

Szef sekcji pan Janusz Jarczyński podkreśla też ważną rolę kibiców w nadchodzących rozgrywkach. Wypełnianie hali może się okazać dużym bodźcem dla zawodniczek, które również doceniają wsparcie z trybun. Poza tym pan Janusz trafnie zauważ: „Stadion i lodowisko to są już znane miejscówki pasiaste. Hala jest nowa. To jest miejsce, gdzie kibic Cracovii powinien bywać, bo to jest też jego miejsce. Jesteśmy na Zwierzyńcu – czyli w mateczniku Cracovii”.

Piłka Ręczna – KS Cracovia 1906

Dość powiedzieć , że jeśli chcecie dowiedzieć się niemal wszystkiego o pasiackiej piłce ręcznej w Cracovii, wystarczy zapoznać się z przygotowanym poniżej materiałem filmowym.

Zostaw Odpowiedź

four × five =