Nabór do redakcji Pasjonatów Cracovii

Chcemy się dla Was ciągle rozwijać, ale szczerze mówiąc – dochodzimy powoli do ściany.
Czas, pieniądze, sprzęt, moce przerobowe – to podstawowe rzeczy, które są potrzebne by Pasjonaci byli jeszcze lepszym serwisem.

Dlatego pragniemy zrobić kolejny krok na ścieżce naszego rozwoju i powiększyć nasz zespół. Pragniemy zaprosić do współdziałania osoby, którym chce się chcieć. Które mają ochotę dać upust swojemu potencjałowi, które chcą zdobyć ciekawe doświadczenia, które chciałyby wejść tam, gdzie stopę postawić mogą tylko nieliczni…

– Szukamy Fotografa. Nie musisz mieć doświadczenia. Może chcesz rozwinąć się w fotografii sportowej, tylko nie masz takiej możliwości. My możemy pomóc Ci stanąć za bramką Cracovii, kilka metrów od murawy… My możemy otworzyć Ci drzwi, które do tej pory były zamknięte. Nie zdajecie sobie nawet sprawy, ilu fotoreporterów, których widzicie na meczach za bandami reklamowymi, tak właśnie na Cracovii zaczynało.

– Szukamy grafika. Może masz pomysły i umiejętności, które zadziwią świat, a z którymi ciężko Ci się przebić? Pogadajmy. Mamy świadomość, jak ważna jest grafika i jak bardzo możesz być nam potrzebny, ale i jak wiele możesz zyskać.

– Szukamy osoby, która interesuje się hokejem i mogła by rozwijać dział o tej wybitnej sekcji. Jest duże pole do popisu, jeśli tylko masz ochotę krzewić wiedzę na temat pasiackiego hokeja. Bez Ciebie nie damy rady!

– Stowarzyszenie KS Cracovia 1906 to co najmniej kilka interesujących sekcji sportowych. Do tej pory udało się nam skutecznie wspierać piłkarki ręczne, ale można tu zrobić więcej.

Nie zamykamy się na wyżej wymienione specjalizacje. Jesteś osobą kreatywną i masz wiele pomysłów na nowe innowacje? Napisz do nas już dziś!

Jeśli chcesz dołączyć do Pasjonatów Cracovii, skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@pasjonaci.info W załączniku zamieść swoje portfolio zawierające wykonane zdjęcia, grafiki, bądź teksty dot. danych sekcji i przekonaj nas, że to właśnie na Ciebie powinniśmy postawić. Nabór trwa do 05.09.2019r.

Wierzymy, że możemy sobie nawzajem pomóc. Z korzyścią dla całej Cracovii.

Zostaw Odpowiedź

sixteen − two =