Nowy sprzęt – nowe możliwości – nowe propozycje

Kilka miesięcy temu przeprowadziliśmy zrzutkę wśród kibiców Cracovii, której celem było zebranie środków na rozwój i wsparcie naszej redakcji. Ta akcja okazała się strzałem w „dziesiątkę”. Uzbieraliśmy przeszło 4500 zł. Staraliśmy się mądrze rozdysponować tą kwotę, przedewszystki na środki trwałe. Trochę nam to zajęło, ale wymagało zdobycia sporej dawki wiedzy i dobrego poznania tematu, w który postanowiliśmy zainwestować.

Zdecydowaliśmy bowiem, że najważniejszym zakupem będzie sprzęt, który służył nam będzie przez całe lata – jest to kompletny system do rejestracji dźwięku na poziomie radiowym! Profesjonalne – konsola, mikrofony, statywy, okablowanie od firmy RODE – dzięki nim jesteśmy w tej chwili w stanie np. realizować podcasty na nieosiągalnym do tej pory poziomie, praktycznie w dowolnym miejscu. Możemy samodzielnie nagrywać dla Was nie tylko nasz sztandarowy program – PodKSCast, ale myślimy już o nowych projektach, podczas których będziecie mogli na przykład zadzwonić do naszego studia i podzielić się swoimi spostrzeżeniami na różne tematy. Planujemy między innymi studio pomeczowe LIVE, w którym komentować będziemy „na gorąco” pojedynki piłkarzy Cracovii. Będziemy też emitować krótkie tematyczne podcasty audio, a testowej próbki takiej audycji możecie posłuchać poniżej. Co jeszcze? Zobaczymy…

Część środków przeznaczyliśmy na kable i power banki niezbędne do do zasilania sprzętu między innymi podczas prowadzonych przez naszą redakcję relacji LIVE z meczów piłkarek ręcznych Cracovii. Dzięki Wam uporaliśmy się z opłatami za domenę, serwer, licencje na oprogramowanie wykorzystywane do transmisji LIVE. To koszty które ponosimy na codzień. Jednak zdecydowana większość środków została zainwestowana w sprzęt, na którym będziemy jeszcze długo pracować dla Waszej satysfakcji. 

Do zrealizowania pozostała jeszcze modernizacja naszego serwisu WWW. Ten ważny cel zostawiliśmy na koniec i postaramy się o wprowadzenie poprawek w najbliższym czasie. 

Raz jeszcze SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za Wasze wsparcie. Mamy nadzieję, że nasza aktywność i kolejne propozycje medialnych treści o Cracovii przypadną Wam do gustu.

Zostaw Odpowiedź

9 + seventeen =