Piłka ręczna wraca do Krakowa

Wszyscy na ręczną! Już w sobotę 2 marca 2019 o godzinie 19:00 w Hali Karcher Cracovia piłkarki ręczne KS Cracovia 1906 rozegrają kolejny ligowy mecz w ramach 12 kolejki II Ligi. Rywalem będzie Start Michałowice – piąta drużyna w ligowej tabeli. Nasza drużyna ma w tym sezonie plan awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Przed tym meczem zajmuje trzecie miejsce i musi mocno pracować, by osiągnąć zamierzony cel.

Już w sobotę możecie wspomóc nasze zawodniczki dopingiem i obecnością. Hala jest niezwykle gościnna i nowoczesna. Można skorzystać z kawiarni, na hali dostępne jest Wi-Fi, jest ciepło i sympatycznie, a mecze piłkarek ręcznych są emocjonujące i zacięte. Jeśli nie macie lepszych planów na sobotni wieczór z dziewczyną, z rodziną, z kolegami – na prawdę warto wybrać się na al. Focha 40.

WSTĘP WOLNY

Jeśli jednak postanowicie pozostać w domu, planujemy przeprowadzić transmisję LIVE z tego spotkania. Zapraszamy na nasz kanał YouTube – link znajdziecie na stronie głównej w sekcji: POLECAMY TEN FILM.

Aby poczuć smak meczów naszych pasiaczek, zobaczcie skrót poprzedniego meczu rozgrywanego przez nie na Hali Karcher Cracovia:

The Best Off KS Cracovia 1906


Zostaw Odpowiedź

one × three =