PodKSCast – ruszamy!

Od jakiegoś czasu odnosiliśmy wrażenie, że brakuje w sieci rzetelnych dyskusji na tematy związane z Cracovią. Owszem – przy okazji różnego rodzaju programów, podcastów, filmików, bardziej lub mniej interesujących polemik generowanych zwykle przez ogólnopolskie i ogólnoligowe media, można było trafić na temat: Cracovia.

Jednak kto ma czas wysłuchiwać kilkunastu trwających często godzinami produkcji, w których o Cracovii usłyszeć można przez przysłowiowe pięć minut? My zapewnimy Wam odwrotne proporcje! Dla nas to Cracovia jest pasjonująca i to właśnie Cracovia będzie dominującym tematem naszego PodKSCastu.

W premierowym odcinku poruszyliśmy tematy, związanymi z występami w pucharach, postaraliśmy się o komentarz na temat meczu z Pogonią Szczecin, jest trochę o transferach… Tematów jest jednak o wiele więcej, więc na pewno nie poprzestaniemy na tym odcinku. Bez wątpienia będziemy też starali się rozwijać i udoskonalać nasz PodKSCast.

PodKSCast jest kolejnym przedsięwzięciem Pasjonatów, po rozbudowaniu naszego profilu na Facebooku o serwis www.pasjonaci.info i transmisjach LIVE z meczu piłkarek ręcznych Cracovii. Mamy nadzieję że i ten projekt przypadnie Wam do gustu.

Poniżej znajdziecie link do premierowego PodKSCastu #1.

Zapraszamy. Posłuchajcie…

Premiera – PodKSCast – „Europo, witaj nam!”


Zostaw Odpowiedź

2 × 5 =