Sparing z Górnikiem Zabrze wygrany

Cracovia wygrała sparingowe spotkanie z Górnikiem Zabrze. Pierwsza bramka padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a strzelał głową z pięciu metrów Piszczek. Drugą bramkę niezwykle efektownym lobem z około 30 metrów zdobył Rubio. Potem jednak faulował w polu karnym Cracovii, a sędzia Sławomir Steczko odgwizdał rzut karny, który na bramkę dla Górnika zamienił Krawczyk. W 90 minucie meczu Strózik odebrał piłkę na własnej połowie, wykorzystał swoją szybkość i pomknął prawym skrzydłem by dośrodkować w pole karne. Tam piłka trafiła do Rakoczego, który ustalił wynik meczu 3-1. Obydwaj trenerzy obficie korzystali z okazji i dawali szansę na grę swoim młodzieżowcom. W Cracovii zagrali głównie zawodnicy, którzy nie występowali w meczu z ŁKS.

Poniżej możecie zobaczyć rzut karny dla Górnika Zabrze oraz bramkę Rakoczego.