Sukces zrzutki na Pasjonatów

1 listopada zakończyła się zorganizowana przez nas zbiórka na rozwój serwisu Pasjonaci. Uzbieraliśmy 111% kwoty, o którą Was prosiliśmy!

Dokładna zebrana kwota to 4 453,84 złotych. To ogromna pomoc, która pozwoli nam uzupełnić braki sprzętowe, poprawić serwis www i szerzej rozwinąć skrzydła. To grona motywacja i zastrzyk nowej energii, bo utwierdziliście nas w przekonaniu, że to co robimy jest ważne i ma swoją wartość. Zapewniamy, że każdy grosz przekazany w tej zbiórce powróci do Was w transmisjach, materiałach prasowych, newsach i innej pracy, którą staramy się wykonywać dla środowisk związanych z Cracovią. Wkrótce pochwalimy się tym, na co przeznaczyliśmy zebrane pieniądze.

Zrzutkę wsparło niemal 100 osób. To im właśnie rzesza przeszło 5000 subskrybujących nasz kanał na Facebooku, oraz tysiące widzów serwisu www zawdzięczać będzie jeszcze lepszych Pasjonatów. Dziękujemy za każdą wpłatę. Najwyższa to aż 500 zł. Były i takie po 200 i 100 zł. Bardzo popularna kwota to 19,06 gr – ciekawe czemu 😉 Za każdą wpłatę – te wysokie i te symboliczne – serdecznie dziękujemy.

Zgodnie z sugestiami, jakie docierały do nas podczas tej zrzutki, postanowiliśmy przygotować ofertę dla wpierających nas widzów, na serwisie Patronite. Wkrótce szczegóły.

Zostaw Odpowiedź

8 + two =