V Hyde Park Pasjonatów za nami

Hyde Park Pasjonatów to audycja realizowana w formule „NA ŻYWO”, w której każdy kibic Cracovii może zadzwonić do naszego studia – zabrać głos i wypowiedzieć się na tematy związane z Cracovią. Obowiązuje jedna zasada – mów co chcesz tylko nie obrażaj (pasiastej) królowej.

Nie inaczej było w piątym Hyde Park – wiele merytorycznych telefonów na różne tematy. Tym razem audycja powstała w trakcie rozgrywek ligowych, dlatego też Wasze głosy zdominowała tematyka ligowa, pucharowa oraz afera związana z wykluczeniem z zespołu Cracovii Janusza Gola.

Po raz pierwszy nadawaliśmy też na YouTube a przy okazji przetestowaliśmy sprzęt do realizacji programów LIVE, który być może w przyszłości trafi do naszej redakcji na stałe.

Pod tym linkiem możecie zobaczyć V Hyde Park Pasjonatów (retransmisja).

Przypominamy też, że idea Hyde Park w naszym serwisie jest swego rodzaju realizacją marzenia wielkiego kibica Cracovii, a jednocześnie jednego z najpopularniejszych krakowian w latach 30-tych, Zygmunta Nowakowskiego, który w słynnym „Liście do Krakowa” mówił między innymi, iż pierwszą rzeczą jaką chciałby przenieść z emigracji z Londynu do Krakowa byłaby właśnie idea Hyde Park.

Zostaw Odpowiedź

eighteen − 4 =