Wesprzyj nas

TYLKO, jeśli podoba Ci się to, co robimy

Na wstępie powiedzmy to sobie jasno: pewnie i tak będziemy robić to, co robimy od lat. Nawet jeśli nikt nigdy nie kliknie w przycisk WESPRZYJ NAS. Cracovia to pasja. To jedna z takich rzeczy, która nie przemija z czasem, z wiekiem, z modą, z koniunkturą…

Jednak finansowe wsparcie ze strony korzystających z tego serwisu pozwoliłoby rozwijać skrzydła. Poświęcić na działanie tego serwisu więcej czasu, użyć lepszego sprzętu, pozyskać lepszych ekspertów, generować lepsze treści. Serwis nie ma możnego mecenatu, dotacji ani subwencji. Nie utrzyma się z samych reklam i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. I tu jest miejsce dla wsparcia z Twojej strony.

Ten serwis nie jest w żaden sposób powiązany formalnie z MKS Cracovia, KS Cracovia 1906 ani żadnymi innymi podmiotami, stowarzyszeniami et cetera. Jest to niezależna inicjatywa oparta na pracy i zaangażowaniu pasjonującego się od niemal 30 lat kibica Cracovii, który na bazie swoich wieloletnich doświadczeń, wiedzy, poznanych ludzi stara się działać dla szeroko pojętego środowiska związanego z Cracovią. Stara się dobierać do współpracy ludzi, których ceni, których punkt widzenia zdaje się fachowy, ciekawy, merytoryczny – czasem po prostu z różnych względów wart pokazania.

Jeśli decydujesz się na wsparcie finansowe serwisu wiedz o tym, że każda złotówka przeznaczona będzie na jego działalność, rozwój, sprzęt jaki niezbędny jest do tworzenia treści, wynagrodzenie dziennikarzy i ekspertów działających lub współpracujących z pasjonaci.info. Realia ekonomiczne są takie, że im lepsze będzie finansowe wsparcie tym lepszy będzie ten serwis, który może pełnić ważną funkcję dla społeczności Cracovii. I taką ma ambicję.

Donacja jest absolutnie dobrowolna. Jeśli się na nią decydujesz, zrób to z przekonaniem i pewnością, że to dobrze przekazane pieniądze. Zrób to tylko wtedy, gdy podoba Ci się nasza praca, gdy ją cenisz i na prawdę uważasz, że warto wspierać pasjonaci.info